NEWS

Blog image

Irak Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı

Irak Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı 25-27 Nisan 2019 tarihleri arasında Irak’ın Bağdat kentinde gerçekleştirilecektir.Sözkonusu fuara gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren firmalar, mimarlar, tasarımcılar, kent planlamacıları, mühendislik firmaları, finans kuruluşları tarafından katılım sağlanmaktadır.

Blog image

Gayrimenkul sektörünün kalbi IREXPO’da atacak..

Yabancılara gayrimenkul satışında hedeflerini yükselten Türkiye'nin en önemli hedef pazarlarından biri olan Irak'ın başkenti Bağdat'ta düzenlenecek IREXPO Gayrimenkul Fuarı 25-27 nisan 2019 tarihlerinde kapılarını ziyaretçilerine açmaya hazırlanıyor.

Blog image

IREXPO, 25-27 Nisan tarihlerinde Bağdat’ta gerçekleşecek

Türkiye’de yabancıların vatandaşlığa geçişi için gereken asgari taşınmaz bedeli 1 milyon dolardan 250 bin dolara çekildi. Yani bu kararla Türkiye’den 250 bin dolara konut alan bir yabancı yatırımcı, Türkiye vatandaşlığına da hak kazanacak.

Blog image

Gayrimenkul sektörünün uzun süredir beklediği müjdeli haber geldi!

Türkiye’de yabancıların vatandaşlığa geçişi için gereken asgari taşınmaz bedeli 1 milyon dolardan250 bin dolara çekildi. Yani bu kararla Türkiye’den 250 bin dolara konut alan bir yabancıyatırımcı, Türkiye vatandaşlığına da hak kazanacak.

Blog image

Gayrimenkulden daha fazlası…

Azerbaycan’da tek Uluslararası yatırım ve Gayrimenkul fuarını RECEXPO’yu yıllardır başarı iletamamlayan Atılım Fuarcılık, sizlere yeni pazarlar sunmak için hem dijital hem de gelenekselpazarlama ve tanıtım ağını genişletmeye devam ederek, IREXPO fuarı ile 2019 yılında önemli işbağlantılarına ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Blog image

IREXPO, 25-27 Nisan tarihlerinde kapılarını açacak!

Atılım Fuarcılık ve Elan Expo işbirliği ile düzenlenen IREXPO, 25-27 Nisan tarihleri arasında IRAK/ Bağdat’ta kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Blog image

IREXPO 25-27 Nisan tarihleri arasında Bağdat’ta yapılacak

Atılım Fuarcılık ve Elan Expo işbirliği ile düzenlenen IREXPO ULUSLARARASI Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı 25-27 Nisan tarihleri arasında Bağdat’ta gerçekleşecek.

Blog image

IREXPO Fuarı 25-27 Nisan'da Bağdat'da düzenlenecek

Yeni düzenlemelerle beraber TÜİK rakamlarına göre, Türkiye'de son beş yılda yabancılara yapılan konut satışları % 82,5 artış kaydetti. Satış oranlarında Iraklılar, %17'lik payla birinci sıraya oturdu.

Blog image

Konut Sektörü IREXPO’da Buluşacak

Geçtiğimiz yıl yabancılara konut satışında 8 bin 205 adet konut satışı ve yüzde 20.63’lük payla güneydoğu komşumuz Irak; hedef pazarlarda birinci sırada yer alıyor.

service image

Exhibit

Why Exhibit

Exhibition Details

Who will you meet

Application Form

Become a Sponsor

Match Making Service

service image

Visit

Why Visit

Exhibitor Profile

Match Making Service

service image

Media

Gallery

News

Press Releases